Відкриття виставки творів художників з музейної колекції "Українська душа"
Продовжуючи реалізацію проєкту «Краяни», ми згадуємо двох наших знаних земляків і педагогів, дійсних представників сучасного реалістичного мистецтва: народного художника України (1990), професора Української академії образотворчого мистецтва Петра Олексійовича Басанця (1926 – 2007) та члена Спілки художників України (1991) Василя Пилиповича Швидченка (1911 – 2000) експонуванням виставки творів художників з музейної колекції «Українська душа». Більшість творів експонуються вперше.
Відкриття 08.07.2021 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана(вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва).
Початок о 15:00.
Виставка триватиме до 01.08.2021 року.
Куратор– Ніна Бібік.
Деталі – за тел.: 0462-611573
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.