Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 06:27:06

Відкриття виставки народного художника України Сергія Шишка

24.06.2021   15:00Агенцiя

Талант і професіоналізм, глибоке відчуття кольору, майстерна побудова композиції — так можна охарактеризувати творчість народного художника України Сергія Шишка (1911-1997).
Народився майбутній художник в Носівці 25 червня 1911 року. В 1929-1933 роках навчався в Київському художньому інституті, де на нього мала вплив творчість Федора Кричевського, Михайла Бойчука, Олександра Богомазова. З 1936 по 1943 рік Сергій навчається в Ленінграді в інституті живопису, скульптури та архітектури в майстерні художника-реаліста Бориса Йогансона. Маючи поєднання таких мистецьких освіт, Шишко, на думку мистецтвознавця Ольги Чорнобривцевої, крім того був під значним впливом творчості Шарля Франсуа Добіньї (представник Барбізонської школи живопису), Ежена Будена (попередник французького імпресіонізму), Клода Моне (один із засновників імпресіонізму), КаміляПіссарро ( представник імпресіонізму).
В фондах Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана зберігається творча добірка митця: 24 твори, 12 з яких подаровані автором. За його ініціативою в Седневі (де він часто працював на пленерах) був побудований Будинок творчості.
Метою цьогорічної виставки є репрезентація мистецької спадщини художника, ознайомлення з нею широкого загалу, вшанування пам’яті нашого земляка, який вніс значний вклад в розвиток образотворчого мистецтва. На виставці будуть представлені етюди повоєнного зруйнованого Чернігова, ліричні пейзажі, квіткові натюрморти .

Відкриття виставки відбудеться 24.06.2021 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6).
Початок о 15:00.
Виставка триватиме до 05.09.2021 року.
Куратор– Катерина Шульга.

Деталі – за тел.: 0462-611572

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.