Відкриття "Світ навколо..."
Відкриття нової персональної виставки чернігівської художниці Людмили Койдан під назвою "Світ навколо..." планується 18 червня 2021 року.
Людмила Койдан народилась в м. Чернігів. За фахом - художник-графік. З 1990 року – член Національної спілки художників України.
У своїй творчості віддає перевагу пейзажу і натюрморту. Добре відчуваючи стан природи, вона ніби підкоряється йому і намагається передати це в своїх творах.
У акварелях – одухотворених, прозорих, сповнених світла і повітря – присутній широкий діапазон щільності тонів і надзвичайна витонченість відтінків і переходів від кольору до кольору.
Запланована виставка є вже сьомою в творчій біографії художниці.
Місце проведення заходу - виставкова зала Чернігівської спілки художників (проспект Миру, 34, 2 поверх). Офіційне відкриття о 15.00 18 червня 2021 року. Вхід вільний.
Останні новини Чернігівщини
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».
Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14
Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.