Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 00:04:25

Волонтерський рух "Будуємо Україну Разом" організовує толоку

22.05.2021   10:00Агенцiя

Волонтерський рух Будуємо Україну Разом організовує 22 травня Всеукраїнську толоку напередодні Європейського дня парків, який буде 24 травня.

Будуємо Україну Разом – це волонтерський рух української молоді, де кожен має можливість творити зміни в країні через волонтерство.
22 травня о 10:00 БУР запрошує всіх охочих долучитись до уже існуючих толок у 12 містах або ж створити свою толоку, заповнивши анкету -  https://clc.to/toloka. Протягом 1 дня небайдужі громадяни та волонтери можуть долучитись та прибрати територію парку або ж скверу аби створити комфортне місце для прогулянок у своєму місті.

Учасникам толоки необхідно заповнити анкету, одягнути речі, які не шкода забруднити, а також маску, взяти з собою антисептик, воду та хороший настрій.

Долучитись до Всеукраїнської БУР толоки в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина», може будь-хто бажаючий, заповнивши анкету волонтера у Фейсбук -  https://www.facebook.com/events/298842521857831?ref=newsfeed

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини