8-а сесія Чернігівської міської ради 8-го скликання
27 травня о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться 8-а сесія Чернігівської міської ради 8-го скликання.
На розгляд сесії виносяться такі питання:
1. Про зміни до Статуту територіальної громади міста Чернігова.
2. Про затвердження внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.
3. Про присвоєння комунальному закладу позашкільної мистецької освіти «Чернігівська міська школа мистецтв» імені Любомира Боднарука.
4. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єкта житлового фонду.
5. Про внесення змін до переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2021 році (група інвентарних об’єктів за адресою: вул. 1-го Травня, 178а).
6. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 серпня 2020 року № 55/VII-36 «Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій, з якими договори оренди можуть бути продовжені без проведення аукціону».
7. Про затвердження персонального складу Чернігівської молодіжної міської ради.
8. Про виключення майна з Переліку другого типу та включення майна до Переліку першого типу.
9. Про надання згоди на списання об’єкту нерухомого майна.
10. Про надання згоди на безоплатну передачу комплектів медичного обладнання.
11. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIII-29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9, № 5/VIII-13, № 6/VIII-15, № 7/VIІI - 15).
12. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів.
13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального садівництва.
14. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.
16. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
17. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
18. Про депутатські запити.
19. Різне.
Останні новини Чернігівщини
23 червня: цей день в Україні і світі 08:34
ДЕНЬ 1216 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1216 RUSSIAN AGRESSION
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.