Презентація книги "Долі репресованих земляків. Чернігівський район (книга друга)"
У п’ятницю, 14 травня, об 11:00 у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА в рамках обласних заходів до Дня пам’яті жертв політичних репресій відбудеться презентація науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район (книга друга)».
У книзі зібрано матеріали про жителів 20 населених пунктів Чернігівського району, що постраждали від радянської репресивної машини. Для підготовки видання упорядниками було опрацьовано понад 400 архівних справ.
Спікери:
Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України;
Валентин Митькевич, представник колективу упорядників книги;
Раїса Воробей, директор Державного архіву Чернігівської області.
Книга видана коштом обласного бюджету Чернігівської області в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки за результатами конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року.
Місце проведення: к. № 5 Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, вул. Шевченка, 7.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.