Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:27:03

День міста Ніжина

06.05.2021   11:30Агенцiя

1. Відкриття меморіальної дошки Ю. Феддерсу. Екскурсія до картинної галереї НДУ ім. М. Гоголя.
11.30-12.15 год.
пл. ім. Гоголя,7

2. Відкриття скейт-парку.
14.00– 14.40 год.
парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка

3. Урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).
15.00- 15.40 год.
вул. Покровська, 8/66

4. Запуск фонтану.
16.00-16.20.
сквер Ю. Лисянського

5. Дефіле барабанщиць та виконання «Пісні про Ніжин».
16.25-16.30 год.
пл. ім. І.Франка

6. Барабанне шоу колективу GarageDrumShow з м. Луцьк
Розпочинають з пл. І. Франка  16.30-16.45 год.
Далі за окремим маршрутом по м. Ніжин.0-18.30 год.

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини