Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 04:25:39

Онлайн-брифінг щодо особливостей та етапів проведення вакцинації від COVID-19

13.04.2021   14:00Агенцiя

Запрошуємо вас на онлайн-брифінг щодо особливостей та етапів проведення вакцинації від COVID-19, який відбудеться у пресцентрі Чернігівської ОДА 13 квітня о 14.00.

На заході експерти розкажуть детальніше про етапи та перебіг імунізації населення Чернігівської області від COVID-19.

Запрошені спікери:
· Біщак Микола Теодорович — лікар-імунолог, лікар-ревматолог вищої категорії, лікар-імунолог першої категорії, експерт з імунології УОЗ Чернігівської ОДА;
· Тугучов Владислав Анатолійович — сімейний лікар Чернігівської міської лікарні №3.


Посилання на онлайн-трансляцію:


Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCBnxaSkRBOJjFalfxoy69IQ

Facebook
https://www.facebook.com/cg.gov.ua?bookmark_t=page

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.