Прес-конференція, присвячена завершенню біатлонного сезону
8 квітня об 11-00 год. у конференц-залі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, за адресою: вул. Кирпоноса, 9 відбудеться прес-конференція, присвячена завершенню біатлонного сезону 2020/2021 та вручення грошових винагород міської ради чемпіону та призерці Чемпіонату Європи з біатлону 2021 року Артему Примі, Ірині Петренко (Варвинець) та їхнім тренерам.
У прес-конференції візьмуть участь:
Артем Прима – переможець відкритого Чемпіонату Європи з біатлону 2021 року, спортсмен школи вищої спортивної майстерності.
Ірина Петренко – бронзова призерка відкритого Чемпіонату Європи з біатлону 2021 року, спортсменка школи вищої спортивної майстерності
Ворчак Олександр Васильович - тренер-викладач з біатлону позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту»
Ворчак Світлана Леонідівна –тренер-викладач з біатлону комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності».
Зоц Жанна Степанівна –тренер-викладач з біатлону комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності».
Паршуков Віталій Серафімович – директор позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту», тренер-викладач з біатлону.
Дериземля Андрій Васильович- начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.