Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 19:14:41

Брифінг з питань реалізації програми "Великого будівництва» на Чернігівщині"

07.04.2021   15:00Агенцiя

У середу, 7 квітня, о 15.00 відбудеться брифінг заступниці голови Чернігівської ОДА Олени Думи з питань реалізації програми «Великого будівництва» на Чернігівщині. У фокусі - розбудова спортивної інфраструктури області та підтримка здорового способу життя серед жителів Чернігівщини.

Також під час брифінгу будуть озвучені актуальні питання діяльності обласної державної адміністрації на поточному тижні.

Місце проведення: зала №1, Чернігівська ОДА, вул. Шевченка, 7.

Час проведення: середа, 7 квітня, початок о 15:00.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації. Про своє бажання взяти участь просимо повідомити за телефоном (0462) 67-86-94 до 12:00 середи, 7 квітня.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини