Брифінг щодо виконання повноважень ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області у 2020 році та напрямки роботи у 2021 році
У четвер, 11 березня, об 11.00 відбудеться брифінг щодо виконання повноважень Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у 2020 році та напрямки роботи у 2021 році.
Спікер: Юрій Павлішен, начальник ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Час проведення: четвер, 11 березня, початок об 11:00.
Брифінг відбудеться у к. № 5 Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА (вул. Шевченка, 7, вхід з боку скверу ім. Попудренка).
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.