Тариф на розподіл газу – що до нього входить та чому він змінився
У вівторок, 16 лютого 2021 року, о 13.00 відбудеться прес-конференція керівників АТ «Чернігівгаз». З журналістами зустрінуться Алла Ярова – голова правління, Сергій Савченко – технічний директор, Сергій Рябко – фінансовий директор, Сергій Дорошенко – директор з капітального будівництва.
Тема зустрічі: «Тариф на розподіл газу – що до нього входить та чому він змінився».
Захід наживо транслюватиме Свобода.ФМ.
В ході зустрічі спікери поінформують та дадуть відповіді на наступні питання:
1. Як розподілені обов’язки та завдання компаній на газовому ринку. Які послуги надає споживачам Оператор ГРМ – АТ «Чернігівгаз».
2. Чому неможливо відмінити послугу з розподілу газу?
3. Кому належать газорозподільні мережі?
4. Що входить до тарифу на розподіл газу та чому він змінився.
5. Як нараховується оплата за розподіл газу кожному конкретному споживачу, чому за розподіл неможливо платити «за спожиті в попередньому місяці куби, як за газ», та які є нововведення у послузі з розподілу газу.
6. Що буде, якщо мешканці вулиці (або кількох) за власний кошт побудують газопровід та захочуть відмовитися від послуг оператора ГРМ?
7. Хто відповідальний за стан внутрішньобудинкових газових мереж і чому потрібно проводити їх обстеження та технічне обслуговування.
Також журналісти зможуть поставити всі питання, які їх цікавлять.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.