Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 11:26:18

Презентація проекту "Видатні жінки Чернігівщини"

10.02.0021   14:30Агенцiя

10 лютого о 14.30 у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбудеться презентація культурно-просвітницького проєкту «ВИДАТНІ ЖІНКИ ЧЕРНІГІВЩИНИ».

Його мета - дослідження, систематизація і популяризація інформації про видатних жінок Чернігівщини, які зробили значний внесок у суспільне, громадське, культурне, мистецьке, наукове, освітнє життя нашого краю.

На думку його ініціаторів, цей проєкт відкриє новий етап історико-краєзнавчих досліджень у регіоні, посприяє відродженню забутих жіночих імен та встановленню історичної справедливості щодо визнання ролі жінки в історії та розбудові Чернігівщини.

Запрошуємо на цей захід науковців, викладачів, працівників закладів освіти, культурних і музейних установ, представників громадських організацій, культурно-просвітніх товариств і журналістів! Для участі обов’язково треба попередньо зареєструватися! Пишіть на електронну пошту: inna2015alif@gmail.com

Участь у презентації візьмуть члени Оргкомітету проєкту:
Олександр Коваленко, директор Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, професор, кандидат історичних наук;
Олена Пекуровська, директорка ПрАТ «Чернігівпобутрадіотехніка», голова громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини»;
Інна Аліференко, директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, учасниця президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини»;
Сергій Лаєвський, директор Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського;
Ірина Дорожкіна, почесна голова громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини»; координаторка проєкту;
Лариса Юда, доцентка кафедри історії України, археології та краєзнавства Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум», кандидатка педагогічних наук;
Вікторія Сидорова, керівниця медіа-центру «Моє місто», журналістка та гід.

Дата і час проведення: 10 лютого з 14.30 до 16.00.

Місце проведення: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка, м. Чернігів, проспект Миру, 41.

Контактна особа: Інна Аліференко, електронна пошта: inna2015alif@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб 09:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 18 травня в області щеплено першою та другою дозою 22639 людей.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:33

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки: нарада гуманітарної сфери

Прилуки: нарада гуманітарної сфери 09:20

17 травня в малій залі міської ради, під головуванням профільного заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Шкуренко, відбулася нарада із керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів міської ради гуманітарної сфери.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 09:10

17 травня міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду та підвів підсумки проведених заходів минулого тижня.

Ознайомилися з ходом навчальних зборів батальйону територіальної оборони Менської громади

Ознайомилися з ходом навчальних зборів батальйону територіальної оборони Менської громади 08:57

Голова обласної ради Олена Дмитренко разом із заступником голови ОДА Жанною Шерстюк та головою Менської міської ради Геннадієм Примаковим відвідали базовий табір навчальних зборів і побували на місці дислокації батальйону резервістів на території Менської громади.