Лекція–обговорення "Алкоголь – духовна прірва. Правознавці за здоровий спосіб життя"
Місце проведення: прес центр Чернігівської обласної газети «Деснянська правда»
М. Чернігв, проспект Перемоги 62. 4 поверх. Прес центр.
Початок заходу об 13-00
Лектор: Максим Щербина, військовий капелан, історик, бакалавр права, служитель Катерининської церкви міста Чернігова, член Національної спілки журналістів України, член Асоціації правознавців Чернігова.
Тривалість заходу півтори години.
Дозволяється фотографувати та вести прямий ефір.
Кількість місць враховуючи ситуацію з пандемією обмежено (до 20 осіб).
Реєстрація за номером телефону:
067 881 46 76 (Олександр Володимирович Красногор).
Останні новини Чернігівщини
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.