Друга сесія Чернігівської районної ради
22 грудня 2020 року о 10.00 годині у великій залі адміністративного приміщення районної ради (вул.Шевченка 48, м.Чернігів) відбудеться друга сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання.
Відповідне розпорядження підписав голова Чернігівської районної ради Микола Силенко 10 грудня поточного року.
На розгляд сесії внести наступні питання:
Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.
Про внесення змін до рішення Чернігівської районної ради від 23 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» зі змінами, внесеними рішенням Чернігівської районної ради від 23 червня 2020 року, 20 серпня 2020 року, 03 листопада 2020 року ( код бюджету 25321200000).
Про затвердження Програми «Про фінансове забезпечення фінансово-господарської служби при відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації».
Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області на 2020 рік (зі змінами).
Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Чернігівської області на 2020 рік.
Про надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області автомобіля.
Про передачу бюджетної установи – комунального закладу «Киселівська публічна бібліотека» Чернігівської районної ради Чернігівської області, її майна та бібліотечного фонду зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівського району у комунальну власність Киселівської сільської територіальної громади.
Про дотримання вимог антикорупційного законодавства в діяльності районної ради.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.