Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 03:30:44

Презентацію “ВЕБІНАРІВ ДЛЯ ВИБОРЦІВ”

04.10.2012   14:00Агенцiя

4 жовтня 2012 року Чернігівське обласне відділення Комітету виборців України у приміщенні експертного клубу “Чиста політика” за адресою вул. Г. Полуботка, 6-а проводить презентацію “ВЕБІНАРІВ ДЛЯ ВИБОРЦІВ”. Початок о 14.00.
На презентації будуть представлені вебінари*, з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про права виборців та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи “проти всіх”, про голосування “на дому”, про наслідки підкупу виборців та методи запобігання, а також багато супутньої корисної інформації.
Доповідачами вебінарів є:
Олександр Черненко – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України” – політолог, громадський діяч;
Олексій Горецький – Голова Рівненської обласної громадської організації “Комітет виборців України” – юрист, правозахисник;
Сергій Ткаченко – Голова Донецької обласної громадської організації “Комітет виборців України”, експерт з виборчих процесів, громадський діяч.
Інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду вебінарів можна отримати на сайті “Вибори в Україні” (http://www.electioninfo.org.ua/index.php?i=1067).
Довідково: ВГО “Комітет виборців України” за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту “Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців” поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.
* Вебінар – “віртуальний” он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду

Прес-служба ЧОВ КВУ

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.