Панахида за воїнами, що загинули в липні в боях за незалежність України
6 серпня, у четвер, об 11:00 в козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проводитиметься панахида за усіма воїнами, що загинули в боях за незалежність України в липні 2020 року.
В обласному центрі, як і в усій країні, відбувається ЩОМІСЯЧНЕ вшанування пам’яті захисників України, що загинули в боях у минулому місяці в російсько-українській війні.
Організатори заходу: Український інститут національної пам'яті, Чернігівська єпархія ПЦУ, Кафедральний собор святої великомучениці Катерини ПЦУ, Козацька православна громада Храму святої великомучениці Катерини за сприяння Міністерства у справах ветеранів України.
ПРОХАННЯ від організаторів: відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації всім учасникам крім священиків бути в захисних масках, одна особа на 5 м2 помешкання храму.
Місце проведення: козацький кафедральний собор святої великомучениці Катерини ПЦУ в Чернігові.
Початок: об 11:00 6 липня 2020 року, у четвер.
Останні новини Чернігівщини
Що зміниться для чернігівців з вересня: програма «єОселя», виплати для ВПО, тарифи та стипендії 14:27
З початком осені на чернігівців чекає низка важливих змін у сфері соціальної підтримки, житла, транспорту та освіти.
Двох чоловіків, які підірвали банк в місті Чернігові, намагаючись викрасти 5,5 млн грн, засуджено до 8 та 7 років ув’язнення 14:23
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох чоловіків у замаху на крадіжку в особливо великих розмірах, умисному знищенні та пошкодженні чужого майна, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин, наркотичних засобів без мети збуту (ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 185, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 2, 3 ст. 309 КК України).

З 8 вересня припиняється подача гарячої води всім абонентам КП «Теплокомуненерго» 14:19
З 8 по 23 вересня КП «Теплокомуненерго» проводитиме гідравлічні випробування теплових мереж.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:17
Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:
Влада, бізнес та освіта: в обласному центрі напрацьовували практичні рішення для сфери зайнятості з урахуванням досвіду Бельгії 09:27
Учора, напередодні Дня підприємця, в Чернігові відбулась інформаційна сесія «Брюссель-Чернігів. Практичні рішення для сфери зайнятості та розвитку навичок».