Пресконференція про результати проєкту "Соціальні старапи для молоді"
Впродовж року ГО «Сфера молоді» та Чернігівський обласний молодіжний центр реалізовували проєкт «Соціальні старапи для молоді». Завдяки проєкту чернігівська молодь змогла пройти навчання і подальшому взяти участь у конкурсі на підтримку бізнес-ідеї. В рамках проєкту були підтримані три молодіжні бізнес-ініціатив, що мають соціальний вплив. Незважаючи на пандемію COVID-19, учасники продовжують реалізовувати свої бізнес-проєкти.
24 липня на території двору Чернігівського обласного молодіжного центру відбудеться пресконференція, де буде повідомлено про результати проєкту «Соціальні старапи для молоді»; учасники проєкту розкажуть про свій досвід впровадження молодіжних бізнес-ініціатив в умовах пандемії COVID-19.
Виступаючі:
Ірина Сімонова (директорка Чернігівського обласного молодіжного центру)
Сергій Забара (координатор проєкту «Соціальні старапи для молоді»)
Альбіна Колесніченко (учасниця проєкту, авторка бізнес-проєкту «Ластівки)
Тарас Головченко (учасник проєкту, автор бізнес-проєкту «Еко крамниця»у м. Прилуки)
Запрошуємо представників ЗМІ та зацікавлених чернігівців взяти участь у пресконференції.
Початок о 14:30.
Адреса: м. Чернігів, вул. Магістратська, 3 (Чернігівський обласний молодіжний центр).
Телефони для довідок: 0462777219, 0936788686.
Контактна особа: Сергій Забара.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression