Флешмоб "НАВІТЬ ПАМ’ЯТНИКАМ СОРОМНО"
У середу 24 червня о 10.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на Валу в Чернігові старує флешмоб проти намірів уряду призначити ректора ЧНТУ Сергія Шкарлета керівником міністерства освіти і науки України.
Як стало відомо, це питання може розглядатися на виїзному засіданні Кабінету Міністрів, що відбудеться 24 червня в Чернігові.
Ініціатор акції – Рух «Простір свободи»
Контакт: 063-236 18 03 (Олександр Ясенчук).
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression