Нагородження переможців та призерів чемпіонату Чернігівської області з волейболу
У зв’язку з карантинними обмеженнями Чернігівською обласною федерацією волейболу було прийняте рішення завершити чемпіонат серед чоловічих команд вищої ліги «А» пам’яті В. Сидоренка достроково.
За результатами першого кола змагань визначені призові місця:
І – місце ВК "Короп" (м. Короп);
ІІ – місце команда "Педуніверситет" (м. Чернігів);
ІІІ – місце команда "Технолог" (м. Чернігів).
У церемонії нагородження візьмуть участь тренери та гравці команд-переможців, керівники обласної федерації волейболу, судді обласних змагань.
Дата та час проведення: 12 година 18 червня 2020 року
Місце проведення: приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, (вул.Шевченка 7, каб.5)
Контактний телефон: (0462) 651-748
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.