Про майбутнє українського підприємництва
26 вересня в Чернігові з робочим візитом перебуватиме Оксана Продан – голова Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу “Фортеця”, кандидат в народні депутати від партії УДАР . Вона зустрічатиметься з представниками малого та середнього бізнесу та проведе прес-конференцію для журналістів. Прес-конференція відбудеться сьогодні, 26 вересня 2012 року о 15.00 в конференц-залі ресторану “Градецький”.
Під час прес-конференції розглядатимуться наступні питання:
– Що чекає на малий та середній бізнес в нинішніх економічних умовах;
– Чим загрожує підприємництву нова концепція реформи системи оподаткування;
– Як підприємці можуть захистити свій бізнес від держави
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29
Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.
На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46
На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.
12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19
День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.