Прес-конференція організаторів другого фестиваля творчої молоді “Чернігів The best!”
25 вересня о 16.00 в Експертному клубі “Чиста політика” відбудеться прес-конференція організаторів другого фестиваля творчої молоді “Чернігів The best!”, який відбудеться наприкінці жовтня.
В ній візьмуть участь ініціатор фестивалю Владислав Атрошенко, режисер Анастасія Широкова та продюсер Роман Iванцок. Вони розкажуть журналістам про час і місце проведення фестивалю, його учасників, та умови участі в конкурсі.
Нагадаємо, перший фестиваль “Чернігів The best!” відбувся на День молоді. В ньому взяли участь майже 20-ть молодих черінігівських колективів. Вони виступили на великій сучасній сцені, з якісним світлом та звуком разом з зірками шоу-бізнесу: співачкою In-grid та Вєркою Сердючкою. Захід було організовано з ініціативи чернігівського мецената Владислава Атрошенко.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.