Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 09:33:16

Урочисте вручення учасникам конкурсу “Знаємо і любимо рідне місто” нового дитячого збірника

20.09.2012   12:00Агенцiя

20 вересня о 12.00 в Борисоглібському соборі відбудеться урочисте вручення учасникам конкурсу “Знаємо і любимо рідне місто” нового дитячого збірника, виданого заповідником.
Цей конкурс дитячої творчості був організований до Дня охорони пам’яток історії та культури Національним архітектурно-історичним заповідником “Чернігів стародавній”, Управлінням освіти Чернігівської міської ради, Чернігівським обласним Палацом дітей та юнацтва. У ньому взяли участь школярі міста різних вікових категорій. Змагались вони у чотирьох номінаціях: малюнок, фото, декоративно-ужиткове мистецтво, поезія.
Переможці конкурсу 18 квітня отримали цінні призи. Керівництво та науковці заповідника підготували цікаву збірочку дитячих творів, до якої увійшли вірші, малюнки, фото учасників конкурсу “Знаємо і любимо рідне місто”. Сподіваємось, що нове ілюстроване видання сподобається школярам Чернігова.
В Борисоглібському соборі також відбудеться підведення підсумків краєзнавчого конкурсу “Все ли мы знаем о Чернигове?”.
Його ініціатор: обласна газета “Деснянская неделя”. До участі в ньому долучились і працівники Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”, краєзнавці. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки: рідкісні книги про архітектурні пам’ятки та історію міста Чернігова; статуетки “Симаргл” і “Гармата”; марки, видані до 975-річчя першої літописної згадки про Спасо-Преображенський собор та ін.

Останні новини Чернігівщини

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті 09:30

«Waves» («Хвилі») – програма тріо Наталії Лебедєвої за участю Лаури Марті – 31 липня 2021 року була представлена чернігівській публіці у рамках джазових вечорів у затишному дворику обласного філармонійного центру. Чернігівці мали змогу наживо побачити проєкт, унікальний і за змістом, і за настроєм, і за виконанням.

Економічні очікування населення

Економічні очікування населення 09:00

Органами державної статистики на початку 2021 року проведено опитування домогосподарств, у ході якого вивчалася думка українців щодо економічних очікувань на майбутнє.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 01 серпня по 08 годину 02 серпня 2021 року

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.