Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 09:11:31

Міжнародний фестиваль «Листвен - 2012»

20.09.2012   08:00Агенцiя

Протягом 20-23 вересня 2012 року у с. Малий Листвен Ріпкинського району відбудеться перший Міжнародний фестиваль слов'янської культури та історичної реконструкції «Листвен - 2012».
Цілі проведення фестивалю: сприяти зміцненню культурних та економічних зв'язків братніх слов'янських народів, розвитку і збагаченню культурного середовища, відродженню споконвічних національних традицій, духу і привернення уваги до історії Батьківщини, закладка традиції проведення фестивалів в пам'ятних місцях рідної землі.
Фестиваль пройде в природних умовах в історичному місці з 20 по 23 вересня 2012 року.

В рамках Фестивалю відбудеться:
- Школа майстрів, де кожен зможе освоїти одне з традиційних ремесел Київської Русі 9-11 століть;
- Серія захоплюючих творчих зустрічей та семінарів;
- ВІЧЕ про слов'янську єдність;
- Гуляння, молодецькі забави, ігри, ходіння по вугіллю, кулачні бої (поєдинки і стінка на стінку), ігри для закоханих.
- Виступ музичних колективів та артистів;
- Реконструкція військових маневрів (пересування дружин, організація станів, формування розвідувальних загонів і багато іншого), що передують бою;
- Зіткнення передових загонів, зустріч послів, бій богатирів, вирішальна битва, підписання мирних договорів, відправка гінців з вісткою про світ у всі Землі;
- Показові поєдинки богатирів;
- Відкритий турнір імені Князя Святослава Хоробре. Нагорода переможцю: іменний меч ручного кування - точна копія меча Святослава, знайденого в цьому році на Дніпровських порогах;
- Для всіх бажаючих: стрільба з лука, метання сокир і списів, примірка бойових обладунків і проба зброї в поєдинку з інструктором;
- Турнір лучників;
- Обряд вінчання за давніми традиціями;
- Святковий ярмарок;
- Тематична музейна експозиція під відкритим небом;
- Художня виставка;
- Посадка пам'ятної алеї з загадуванням бажань;
- Екскурсії;

Ключовим моментом фестивалю «Листвен - 2012» є відтворення найважливішого для слов'янського Миру події - Битви під Лиственом, після якої відбувся розкол земель східних слов'ян по Дніпру і подальше дроблення на безліч держав. За підсумком дійства, в яке увійдуть: військові маневри, постановочні сцени у військовому таборі, зіткнення передових загонів, зустрічі послів, поєдинок богатирів, вирішальна битва і багато іншого, князі підпишуть мирний договір, текст якого буде дещо відмінний від тексту 11 століття, і включить в себе ідеї слов'янської єдності, релігійні свободи, та інші положення. За підсумками урочистого підписання договору, на очах тисяч людей гінці відправляться з звісткою про новий світ і грамотою в усі країни слов'янського Світу.

Взяти участь у Фестивалі можуть всі бажаючі. Для цього необхідно заповнити відповідну форму заявки. Ознайомитися з програмою можна тут.

Вітається участь майстрів народних промислів, артистів, музикантів, інструкторів, а також добровольців для проведення підготовчих робіт.

Контакти організаторів:
(093) 062-83-62
(050) 999-34-15
(050) 162-70-58

Останні новини Чернігівщини

Економічні очікування населення

Економічні очікування населення 09:00

Органами державної статистики на початку 2021 року проведено опитування домогосподарств, у ході якого вивчалася думка українців щодо економічних очікувань на майбутнє.

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.