Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 11:46:55

Пресбрифінг на тему "Про хід формування ОТГ області в нових умовах"

04.02.2020   14:00Агенцiя

4 лютого, у вівторок, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться пресбрифінг на тему «Про хід формування ОТГ області в нових умовах».

Спікери:
заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Савченко;
начальник відділу з питань адміністративно-територіального розвитку Департаменту розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації Вікторія Довгаль.

Початок заходу: 14:00 год.

Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації

Контактний телефон: (0462) 67-58-91

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

11 лютого: цей день в Україні і світі

11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58

День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини