Презентація книги "Листи Ганни Барвінок до Іллі Шрага"
24 січня, у п’ятницю, о 14:00 в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбудеться презентація музейного видання «Листи Ганни Барвінок до Іллі Шрага. Том 1». Запрошуємо всіх охочих!
У книзі зібрані листи, більшість із яких друкуються вперше. У них – частина життя письменниці та дружини Пантелеймона Куліша Ганни Барвінок. Творчі й видавничі плани, думки, тривоги, деталі побуту за понад 70 літ. А головне – спогади про Пантелеймона Куліша. Кожен лист Ганни Барвінок дихає любов’ю до чоловіка. Як і все її життя – шлюбне і після смерті чоловіка – натхненне ним.
Кореспонденції до Іллі Шрага писалися 14 років. Більшість листів (понад 400) зберігається в музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського. Більше ста листів увійшло до першого тому музейного видання, з якими тепер може познайомитися кожен.
Вхід на презентацію – вільний.
Початок о 14 годині.
Тел. для довідок: 677-481, (093) 002-42-96 (телефонувати у будні з 9:00 до 17:00).
Адреса музею: м. Чернігів, вул. М.Коцюбинського, 3.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.