Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 13:05:57

Перший конгрес STEM-освіти

24.01.2020   11:00Агенцiя

24 січня, у п’ятницю, у Чернігові відбудеться Перший конгрес STEM-освіти.

S — science (наука), T — technology (технологія), Е — engineering (інженерія), М — mathematics (математика) — саме так розшифровується акронім STEM. Це — напрям в освіті, за якого в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент в поєднанні з інноваційними технологіями. Багато розвинених країн, такі як Австралія, Китай, Великобританія, Ізраїль, Корея, Сінгапур, США проводять державні програми в галузі STEM-освіти. Нині цей тренд активно впроваджується в Україні (концепція Нової української школи).

Під час Першого конгресу STEM-освіти в Чернігові учасники заходу розглянуть питання: людський капітал і місце STEM-освіти в сучасному світі; можливості й виклики, світовий та український досвід STEM-освіти; розпорядок та умови фінансування  STEM-освіти в 2020 році; освіта в громадах —  плани та перспективи; огляд сучасних методик та технологій, очікувані результати впровадження  STEM-освіти для учасників освітнього процесу та громад.

Початок заходу: 11:00 год.

Місце проведення: Чернігівський обласний молодіжний центр (вул. Магістратська, буд. 3).

До участі запрошуються керівники місцевого самоврядування, вчителі математики, представники бізнесу та громадських організацій.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.

Контактні телефони: (099)6800900, (097)6800900.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини