З нестихаючим сердечним щемом”. Презентація двотомника статей Леоніда Яковишина
20 листопада о 12:00 відбудеться презентація двотомника публіцистичних статей 2010 - 2018 років “З нестихаючим сердечним щемом” Леоніда Яковишина (Зала 1).
Організатор: Леонід Яковишин.
Учасники: Леонід Яковишин — автор, Герой України; Алла Малієнко - перший заступник голови правління Київської організації Національної спілки журналістів України; Сергій Куліда - головний редактор газети «Літературна Україна»; Роман Гунда - голова правління Львівського меморіалу, головний редактор науково-популярного журналу «Визвольна боротьба»; Ярослав Маринович - очільник Національної мережі книгарень «БУКВА».
Питання до обговорення:
Яку філософію сповідує і пропагує Леонід Яковишин?
Чим прикметне щире слово автора, адресоване колегам-хліборобам, літнім пайовикам і підростаючій молоді?
Яка публіцистична вага й об’єднуюча сила автора?
Довідково. Леонід Яковишин - відомий український аграрій, вчений, генеральний директор ТОВ «Земля і воля», засновник щотижневої газети «Чернігівщина». У публіцистичній творчості він проступає декілька суспільно-значущих тем щодо потужної людської особистості.
Під час презентації представники ЗМІ отримають двотомник Леоніда Яковишина «З нестихаючим сердечним щемом» у книжковому або електронному варіанті.
Довідкова інформація за тел.: (044) 232 23 50, (067) 101 46 61.
АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.