Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 вересня, 05:47:26

Брифінг, на якому буде презентовано пропозицію нового районного поділу Чернігівської області

07.11.2019   11:30Агенцiя

7 листопада об 11.30 у приміщенні Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування (м. Чернігів, вул. Святомиколаївська, 12-А) відбудеться брифінг, на якому буде презентовано пропозицію нового районного поділу Чернігівської області.

Експерти пояснять представникам медіа, за якими критеріями пропонується створювати нові укрупнені райони, чому актуалізувалось питання удосконалення районного поділу областей по всій Україні і як цей процес вплине на життя громадян.

Спікери брифінгу:
- Тетяна Барановська, член координаційної ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ», регіональний координатор проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України» в Донецькій, Луганській, Харківській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, експерт Громадської мережі UPLAN;
-  Людмила Чабак, експерт з децентралізації Чернігівського ЦРМС, регіональний експерт проекту.

В цьому ж приміщенні з 12.00 до 14:30 проводитиметься круглий стіл на тему: «Формування нового районного (повітового) поділу в Чернігівській області».

В обговоренні візьмуть участь:
· Експерти, які розробляли пропозиції щодо адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Чернігівської області;
· Члени міжвідомчої робочої групи, утвореної при ОДА з розроблення пропозицій з удосконалення адміністративно-територіального устрою;
· Представники Мінрегіону;
· Регіональні громадські організації та відповідне експертне середовище;
· Представники утворених в області ОТГ.

Контактна особа: Руслан Коломєйцев, 095 131 56 31

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські спортсмени серед призерів Кубка України з рукопашного бою 17:11

З 28 до 31 серпня в місті Буча відбувся Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблих співробітників Служби безпеки України. У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із 17 областей.

«Пакунок школяра»: 5 актуальних питань про подання до сервісних центрів Пенсійного фонду України заяв на отримання виплати 17:10

Пенсійний фонд України профінансував перші виплати допомоги за державною програмою «Пакунок школяра» для понад 86 тисяч сімей першокласників. На спеціальні рахунки вже зараховано по 5 тисяч гривень. Обсяг першого фінансування – понад 430 млн грн.

10 нових укриттів на Чернігівщині — Фундація Олени Зеленської облаштовує безпечні простори для навчання 17:09

Учора перша леді України разом із командою Фундації Олени Зеленської відвідала чотири відновлені та облаштовані укриття у школах і садочках Чернігівщини. Загалом завдяки підтримці Фундації в області у 2025 році відкрилися 10 укриттів.

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками 17:05

Співробітники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими викрили молодика, який підозрюється у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.

70 чернігівських сімей отримають допомогу при народженні дитини 17:03

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 70 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 1 890 000 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 вересня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини