Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 16:40:01

Прес-тур на фабрику "ТК-Стиль"

13.09.2019   12:00Агенцiя

Брак кваліфікованих робітничих кадрів – проблема переважної більшості підприємств Чернігова й Чернігівщини. Сподіватися на когось (державу, міську владу абощо) у цьому питанні - марно, тому Чернігівська регіональна торгово-промислова палата та фабрика «ТК-Стиль» ініціювали професійний освітній проект «Чернігівська інноваційна школа швейної майстерності» й взялися за підготовку потрібних фахівців. Партнером у реалізації проекту виступає обласна служба зайнятості. В п’ятницю, 13 вересня, у цій школі відбудеться перший екзамен і перший випуск. Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ на цю подію!
- У школі професійної майстерності на базі нашої фабрики всього за 8 тижнів можна здобути затребувану на ринку праці професію швачки, - говорить директорка «ТК-Стиль» Світлана Титова-Толстик. - Наші учні опановують технологію пошиття одягу, основи матеріалознавства та обладнання швейного виробництва. Важливо, що основне в програмі - практичні заняття на сучасному професійному обладнанні. Навчання в першій групі закінчують 10 жінок. Я дуже задоволена їх успіхами. Переконана, що ми обрали правильний шлях і школа професійної майстерності матиме успіх.
За словами директорки, вже з 16 вересня розпочнуться заняття другої групи. Тим, хто успішно закінчить школу, фабрика гарантує офіційне працевлаштування, соціальні гарантії, а також пакет корпоративних пільг. Навчання безкоштовне за умови відпрацювання на фабриці «ТК-Стиль». З кожним учнем підписується відповідна угода. Якщо ж людина хоче працювати в іншому місці, наприклад, на «Елеганті», вона має оплатити вартість навчання. «Ми готові навчати всіх», - запевняє п. Титова-Толстик.
В презентації освітнього проекту «Чернігівська інноваційна школа швейної майстерності» візьмуть участь президент Чернігівської ТПП Костянтин Іванов та віце-президентка Лариса Циган. З журналістами поспілкуються представники обласної служби зайнятості, нинішні та майбутні учні школи. Початок прес-туру на фабрику «ТК-Стиль» – 12.00.

Для участі в прес-турі завчасно акредитуйтеся за ном.: 066-304-89-87, 097-087-00-10 (Вікторія) або пишіть на адресу: victoriasydorova@gmail.com

Для комфортну перевезення журналістів ми замовили мікроавтобус. Місце зустрічі – бібліотека Короленка (пр.Миру, 41, майданчик біля обласної ради). Час зустрічі – 11.40.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини