Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 03:05:37

Конференція “Білоруська інтилігенція на підтримку Білоруської Автокефальної Православної Церкви”

17.08.2019   10:00Агенцiя

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Магістратська, 3 (Чернігівський обласний молодіжний центр).

17.08.2019 р.,  субота.

10:00 – 11:30 – Вшанування пам’яті загиблих героїв України.

10.00 – 11:30 – реєстрація учасників конференції, гостей. Вітальні промови.

13:00 – 14:00 – Доповіді:

· “Білоруська Автокефальна Православна Церква: джерела, досягнення, сучасні реалії та перспективи”. Леонід Лич, доктор історичних наук, м. Мінськ, Білорусь.
“Беларуская Аўтакефальная Праваслаўная Царква: вытокі, дасягненні, сучасныя рэаліі і перспектывы. ”  Леанід Лыч, доктар гіст. навук, Менск, Беларусь.
· “Утвердження ідеї білоруської автокефілії у першій половині ХХ ст.”. Тетяна Процька, кандидат філософських наук, м. Мінськ, Білорусь.
“Ажыццяўленне ідэяў беларускай аўтакефаліі ў першай палове ХХ ст.” Таццяна Процька, канд.філасофскіх навук, Менск, Беларусь.
· “Основні моменти історії БАПЦ.” Святослав (Логін), архієпископ БАПЦ, Нью-Йорк, США.

“Асноўныя моманты гісторыі БАПЦ.” Святаслаў Логін, архіеп. БАПЦ, Нью-Йорк, ЗША.

В подальшому робота в секціях.

18.08.2019 р.,  неділя.

10:00 – 11:00 – автобусна (піша екскеурсія святинями Чернігова).
12:00 – 13:00 – Молебень за Білорусь (Храм св. Вмч. Катерини, м. Чернігів).


Кантакты: +375 25 95 35 202,  +375 29 13 13 382  - Алена,    all.talstaya@gmail.com
 

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини