Прес-конференція: Успішні практики надання правової допомоги та захисту прав людини на Чернігівщині
У четвер, 25 липня о 11.00, в м.Чернігів, в прес-центрі «Чиста політика» (м.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6А) відбудеться прес-конференція на тему: «Успішні практики надання правової допомоги та захисту прав людини на Чернігівщині».
Cпікери:
Ірина Протченко – директор Регіонального центру з надання правової допомоги у Чернігівській області
Наталія Кулікова – керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини
Під час прес-конференції спікери розкажуть про результати роботи регіонального та місцевих центрів з надання правової допомоги у Чернігівській області, зокрема у співпраці з правозахисними громадськими організаціями.
Присутні зможуть ознайомитися з успішними прикладами представництва інтересів клієнтів у судах, питаннями перенаправлення клієнтів між центрами та громадськими організаціями, а також обговорити проблемні питання співпраці з місцевими громадами.
До участі у заході запрошуються представники ЗМІ.
Контакти:
Наталія Кулікова, моб.: 063-049-72-56
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression