Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 жовтня, 16:38:34

Фестивальне свято народних традицій та бойових мистецтв “Спасівський серпанок”

19.08.2012   10:00Агенцiя

19 серпня в Прилуцькому районі в урочищі “Глинище”, що в селі Манжосівка, пройде фестивальне свято народних традицій та бойових мистецтв “Спасівський серпанок”, приурочене 21-й річниці незалежності України.

Уже вчетверте цього року Прилуччина зустрічатиме учасників відкритого регіонального фольклорно-туристичного фестивалю “Відродження”, який став символом співочої прилуцької землі.

Продовжиться естафета лицарської звитяги й козацького завзяття в Другому Всеукраїнському турнірі бойових мистецтв “Прилуцький герць”, відбудуться показові виступи найсильніших богатирів України та світу.

Святкове дійство прикрасять виступи відомих українських митців, Спасівський ярмарок з представленням усіх сільських і селищних громад району, виробами майстрів народної творчості, сільськогосподарської продукції, прибуде багато відомих гостей, прихильників і поціновувачів українських традицій.

Буде багато, сито й весело. Будуть гуляння й розваги, буде все, чого душа забажає. Тож не пропустіть, завітайте на величне свято на славу України, прилуцького козацького краю.

Генеральний спонсор заходу – “Індустріальна молочна компанія”.

З 10-ї години ранку до 21-ї вечора 19 серпня гостинна манжосівська земля чекає на вас.

Останні новини Чернігівщини

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

Освітній простір у безпеці: у Куликівському професійному аграрному ліцеї триває відбудова укриття та встановлено комп’ютерну техніку 14:24

У Куликівському професійному аграрному ліцеї Чернігівської області триває відбудова укриття, яке вже частково оснащене сучасною комп’ютерною технікою.

З 1 листопада 2025 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 13:32

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24.10.2025№ 94-од,з 1 листопада 2025 року до початку весняно - літньої заборони на період нересту 2025 року, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів назимувальнихямах (в тому числі з берега).

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:54

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24

Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини