Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 03:14:45

Прес-конференція Герміне Поппеллер і Ульфа Хаусбрандта

03.04.2019   17:40Агенцiя

Прес-центр "Чиста політика" має честь організовувати прес-конференцію Ї.В. Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Австрія в Україні Герміне Поппеллер і директора Австрійського культурного форуму пана Ульфа Хаусбрандта  за підсумками їх візиту до Чернігова 03.04.2019  в рамках Року культури Австрія-Україна 2019. Візит високих гостів відбувся на запрошення міжнародної ініціативи "Молоді європейські посли". Дипломатичні представникі провели зустріч з головою Чернігівської ОДА Олександром Мисником, дали промову для активних чернігівців в ОДА, відвідали Чернігівський обласний філармонійний центр та Чернігівську музичну школу №1 ім. С. Вільконського.
Час: 17:40-18:15
Місце: прес-центр "Чиста політика", вул. Гетьмана Полуботка, 6А

Акредитація є обов'язковою.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв