Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 01:49:06

Круглий стіл: "Бути чи не бути передвиборчій агітації в Україні?"

06.03.2019   15:30Агенцiя

У середу, 6 березня о 15:30 у прес-центрі «Чиста політика» (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6А.) відбудеться круглий стіл на тему: «Бути чи не бути передвиборчій агітації в Україні?», присвячений судовим колізіям навколо постанови ЦВК щодо правил агітації на виборах.

У круглому столі візьмуть участь: експерт ГО «Український Центр суспільного розвитку» - Віталіна Пальоха, експерт ГО «Український Центр суспільного розвитку» - Владислав Телькі. Учасники пояснять, що стоїть за правовим конфліктом щодо постанови ЦВК, проаналізують його вплив на хід виборчої кампанії та обговорять ризики перешкоджання роботі агітаторів з боку правоохоронців тощо.
Запрошуємо долучитися до обговорення представників поліції, громадських активістів та журналістів.
Початок - о 15:30
Акредитація журналістів: 068 166 86 59
Замовник несе повну відповідальність за всі заяви, зроблені на заході, а також надані матеріали.
Пальоха Віталіна +380675747007

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини