Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 січня, 02:24:28

Прес-конференція "Підсумки першого місяця президентської виборчої кампанії на Чернігівщині"

11.02.2019   11:00Агенцiя

В понеділок, 11 лютого, об 11:00 у прес-центрі «Чернігівський вибір» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 5) відбудеться прес-конференція щодо проявів активності зареєстрованих кандидатів у Президенти. Також представники ОПОРИ детально поінформують про перші виявлені порушення з боку учасників виборчого процесу та звернення з цього приводу до поліції.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про візити кандидатів у область, зафіксовані білборди без вихідних даних, використання рекламних матеріалів у ЗМІ та громадських місцях, навчання поліцейських Чернігівщини, а також про можливість тимчасової зміни місця голосування на виборах.

Спікери:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області;
Олена Рогова, громадська омбудсменка з виборчих прав в Чернігівській області;
Валерій Білоокий, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Чернігівської облдержадміністрації.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області
e-mail: vysikanetsn@gmail.com
тел. 093 7656 931

Останні новини Чернігівщини

«Армія відновлення»: Чернігівщина у четвірці лідерів серед регіонів України

«Армія відновлення»: Чернігівщина у четвірці лідерів серед регіонів України 14:21

Торік на Чернігівщині обласною службою зайнятості видано 14,4 тис. направлень на суспільно корисні роботи. І за цим показником наша область у четвірці лідерів серед регіонів України.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки по прикордонній Семенівці поранено жінку: поліція фіксує наслідки 09:50

Вчора ввечері, 9 січня, росіяни поцілили ударними безпілотниками по місту Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 4 особи постраждали.

Боулінг, подарунки і солодощі: військові та волонтери організували справжнє свято для дітей загиблих героїв 09:37

Діти українських захисників, що віддали найдорожче - своє життя за свободу та незалежність нашої держави, зібралися на особливу подію, сповнену радості і тепла.

Чернігів демонструє успішний приклад модернізації громадського транспорту навіть у складних умовах

Чернігів демонструє успішний приклад модернізації громадського транспорту навіть у складних умовах 09:24

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради представило ключові досягнення у сфері громадських перевезень, що стали можливими завдяки впровадженню сучасної моделі PSO (Public Service Obligation).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини