Презентація книги "Слава матері-героїні!": охорона материнства і дитинства в УРСР у 1943-1953 рр."
7 грудня, п'ятниця, 14.00, у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9), відбудеться презентація дослідження Маргарити Гультяєвої «Слава матері-героїні!»: охорона материнства і дитинства в УРСР у 1943-1953 рр.».
У монографії досліджено стан системи охорони материнства і дитинства (ОХМД) в УРСР, охарактеризовано правову основу діяльності структур ОХМД, проаналізовано напрямок та структура їх діяльності. Особлива увага приділена питанням надання державної допомоги, пільг, критично оцінено дієвість реалізованих державних заходів.
Гультяєва Маргарита Віталіївна. Народилася 29 липня 1997 р. в Чернігові. Навчалася у Чернігівській ЗОШ №33.
Магістр Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.
Контакти: Олександр Ясенчук: тел. (063) 236 18 03
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.