Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 20:11:43

Як користуватись правом доступу до публічної інформації

20.11.2018   18:30Агенцiя

Одним із видів реалізації права кожного громадянина на інформацію є механізм подання запитів на доступ до публічної інформації. Запит - доволі дієвий та ефективний спосіб отримати офіційні відповіді на питання, які вас цікавлять, а також змусити державних службовців працювати чесно, знаючи, що їх контролюють.

Вже у вівторок, 20 листопада, о 18:30 досвідчений журналіст та громадський активіст (з ним ти познайомишся на заході🙂) навчить тебе користуватись правом доступу до публічної інформації та ознайомить з відкритими реєстрами. Зрештою, ти дізнаєшся , що таке публічна інформація та що від тебе не можуть приховувати посадові особи.

Вхід вільний!

Адреса: м. Чернігів, вул. Хлібопекарська, 10
Маєш питання? Телефонуй: +380939426543

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини