(Не)конференція міжнародного вчительського руху EdCamp "25 кРоків до НУШ"
15 грудня 2018 року на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею відбудеться магістральна (не)конференція міжнародного вчительського руху EdCamp, темою якої є «25 кРоків до НУШ».
Критичним елементом, що уповільнює суспільні зміни та розвиток шкільної освіти є неефективна система професійного зростання шкільних учителів. Інноваційна модель (не)конференцій EdCamp пропонує вирішення цієї актуальної проблеми.
У програмі (не)конференції mini-EdCamp Chernihiv - експертні сесії від кращих освітян України, у тому числі переможців та номінантів щорічної премії GlobalTeacherPrizeUkraine, спеціальна сесія від команди EdCampUkraine та відкриті уроки для збірних класів з інтегрованих курсів “Природничі науки” та “Громадянська освіта”, учительська паралель, яка формується у день проведення події. Ми очікуємо участі близько 120-ти вмотивованих учителів та вчительок Чернігівської області та України.
Події руху EdCamp є важливими майданчиками для комунікації реформи Нової української школи та включені до офіційних заходів Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН.
Дата проведення заходу: 15 грудня 2018 року
Час: реєстрація з 8.00, офіційне відкриття о 9.00
Адреса:м.Чернігів, вул.Івана Мазепи, 4а
Телефони для довідок: 0660183016, 0635342703 (координаторка подїї - Антоніна Федорченко)
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).