Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 02:00:36

Засідання круглого столу "Аналіз Закону України "Про громадські об'єднання": чи потрібні зміни?"

01.08.2012   15:00Агенцiя

Засідання круглого столу "Аналіз Закону України "Про громадські об'єднання": чи потрібні зміни?", відбудеться 1 серпня о 15:00 год. в ауд. № 1 Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (м. Чернігів, проспект Миру 43).
Учасники засідання: представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, управлінь облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, у справах сім'ї та молоді, члени Громадської ради при облдержадміністрації, представники громадських організацій, ЗМІ.
Прохання підтвердити свою участь у заході, надіславши ел. поштою повідомлення з поміткою "Круглий стіл" чи повідомивши телефоном (675-967).
Текст Закону України "Про громадські об'єднання" розміщено на сайті Верховної Ради України за адресою -http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4572-vi.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини