Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 04:04:18

Круглий стіл "Аграрна профтехосвіта в Україні: реалії та перспективи"

24.10.2018   11:00Агенцiя

24 жовтня в м. Чернігові відбудеться круглий стіл, присвячений стану та перспективам системи професійно-технічної освіти в аграрному секторі в Україні.Захід проходитиме на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Чернігівській області (вул. Коцюбинського, 42, 2-й поверх), з 11.00 до 13.00.
Захід організовує ГО «Центр транскордонного співробітництва» в рамках проекту «Сприяння регіональній професійній освіті у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій в країнах Східного партнерства», що отримує підтримку через схему регрантингуФоруму громадянського суспільства Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом в рамках його підтримки громадянського суспільства в регіоні.
Результати дослідження,яке базувалося, в тому числі, на соціологічному опитуванні, показали, що тільки 4 зі 100 навчально-практичних центрів галузевого спрямування в Україні орієнтовані на підготовку учнів-аграрників. Попри високий рівень непрацевлаштованості випускників ПТУ,попит на робітничі професії залишається незадоволеним.
Будемо говорити також про те, що перешкоджає працевлаштуванню випускників ПТНЗ сільськогосподарських професій, причини непопулярності професійно-технічної освіти,неактуальність та неспроможністьсучасної системи підготовки робітників аграрної галузі забезпечити підготовку кваліфікованих працівників відповідно до соціально-економічних потреб суспільства.
До участі запрошуються представники регіональних органів влади, громадських організацій таЗМІ.

Донцова Олеся
ГО «Центр транскордонного співробітництва»
097-983-04-88
ctsorgua22@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.