Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:45:36

Круглий стіл "Аграрна профтехосвіта в Україні: реалії та перспективи"

24.10.2018   11:00Агенцiя

24 жовтня в м. Чернігові відбудеться круглий стіл, присвячений стану та перспективам системи професійно-технічної освіти в аграрному секторі в Україні.Захід проходитиме на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Чернігівській області (вул. Коцюбинського, 42, 2-й поверх), з 11.00 до 13.00.
Захід організовує ГО «Центр транскордонного співробітництва» в рамках проекту «Сприяння регіональній професійній освіті у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій в країнах Східного партнерства», що отримує підтримку через схему регрантингуФоруму громадянського суспільства Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом в рамках його підтримки громадянського суспільства в регіоні.
Результати дослідження,яке базувалося, в тому числі, на соціологічному опитуванні, показали, що тільки 4 зі 100 навчально-практичних центрів галузевого спрямування в Україні орієнтовані на підготовку учнів-аграрників. Попри високий рівень непрацевлаштованості випускників ПТУ,попит на робітничі професії залишається незадоволеним.
Будемо говорити також про те, що перешкоджає працевлаштуванню випускників ПТНЗ сільськогосподарських професій, причини непопулярності професійно-технічної освіти,неактуальність та неспроможністьсучасної системи підготовки робітників аграрної галузі забезпечити підготовку кваліфікованих працівників відповідно до соціально-економічних потреб суспільства.
До участі запрошуються представники регіональних органів влади, громадських організацій таЗМІ.

Донцова Олеся
ГО «Центр транскордонного співробітництва»
097-983-04-88
ctsorgua22@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".