"День відкритих дверей" у Чернігівському обласному онкологічному диспансері
У Чернігівському обласному онкологічному диспансері 19 жовтня традиційно пройде «День відкритих дверей». Нагадаємо, що з 2005 року цього дня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. 19 жовтня буде задіяно весь лікарський потенціал мамологічної допомоги онкодиспансеру.
Завідувач поліклінічного відділення онкодиспансеру, лікар хірург-мамолог Олександр Заїка розповів, що безкоштовний консультативний прийом громадян онкологами-мамологами проводитиметься в поліклініці облонкодиспансеру – з 9.00 до 15.00. Це кабінети – №№ 101, 205, 206, 226. А безкоштовні ультразвукові (УЗД – апарат) та мамографічні дослідження (мамограф) молочних залоз здійснюватимуться лише після проведення консультативного огляду громадян лікарем-мамологом та виключно за направленням фахівця.
Більш детальну інформацією можна отримати, звернувшись до реєстратури поліклінічного відділення облонкодиспансеру за телефоном: (0462) 5-33-03.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.