Безкоштовна екскурсія: Козацький Чернігів
Друзі, Прогулянки з історіями запрошують на чергову безкоштовну екскурсію Черніговом. Цього разу будемо говорити про козацьке минуле нашого міста. Майже 150 років Чернігів був полковим містом і це залишило помітний слід. Що зараз залишилося з того часу і як місто виглядало у козацькі часи? Що таке козацтво взагалі, як воно виникало та що зробило для Чернігова? Про це та багато іншого поговоримо під час прогулянки з історіями.
Понеділок, 15 жовтня 2018 р. в с 12:00 до 14:00
Красная Плошадь
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.