Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 09:21:41

Обговорення теми релігійного протистояння в Україні

03.10.2018   18:00Агенцiя

Клуб БКУМ продовжує обговорення теми релігійного протистояння в Україні: як, коли і чи канонічно Москва підпорядкувала Київський патріархат, чому козаки не підтримали церковну унію, коли була створена УАПЦ, як розвивалася ситуація в пострадянський час.
З'ясуємо значення створення єдиної національної церкви в нашій державі.
Лектор - к.філ.н. Т.В.Андрійчук.
Коли: 3.10.2018. о 18-ій годині.
Де: Музей-світлиця (пр-т Миру, 44).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини