Прес-тур до обласного кардіологічного диспансеру
З нагоди відзначення Всесвітнього Дня серця, що проводиться з метоюпідвищення усвідомлення у суспільстві небезпеки, викликаною епідемією серцево-судинних захворювань у світі, а також підвищення обізнаності населення про хвороби серця та їх профілактику, запрошуємо Вас взяти участь у прес-турі до обласного кардіологічного диспансеру.
Під час заходу Ви зможете ознайомитись з діяльністю обласного кардіологічного диспансеру,станом розповсюдженості серцево-судинних захворювань в регіоні, пріоритетними напрямками по попередженню серцево-судинних захворювань та їх ускладнень.
Учасники прес-туру зможуть пройти вимірювання артеріального тиску, визначити індекс маси тіла, провести аналіз крові на цукор та холестерин, пройти електрокардіограму та отриматиконсультації спеціалістів.
Час та місце проведення прес-туру:
2 жовтня 10:00,м. Чернігів, вул. В’ячеслава Чорновола, 24, Обласний кардіологічний диспансер (1 поверх, кабінет головного лікаря).
Просимо підтвердити Вашу участь у заходу до 1 жовтня на електронну адресу esemont@ukr.net.
Контактна особа Ірина Іванівна Ейсимонт, тел.:(0462)67 70 95, 095 89 19 114.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression