Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 00:35:42

Відкритий простір “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”

29.09.2018   10:30Агенцiя

29-30 вересня, у Чернігові близько 40 громадських активістів із усіх куточків Чернігівської області зберуться на неформальну зустріч, що відбудеться у форматі “відкритого простору”.

 Формат заходу передбачає багато неформального спілкування. Планується, що за ці два дні учасники встигнуть обговорити власні приклади успішних та неуспішних випадків взаємодії місцевих ініціатив, поділяться очікування та побоювання щодо такої взаємодії.

Окрема частина відкритого простору буде присвячена розгляду можливостей для спільної роботи громадських активістів області, а також пошуку відповідей на питання, що стримує співпрацю організацій Чернігівщини один із одним та якими могли би бути спільні проекти.

Місце проведення: “Освітній дім прав людини – Чернігів”, с. Количівка, провулок Луговий, 1 Г. 

 Початок заходу о 10.30

 Захід відкритий для представників ЗМІ та громадських активістів.

 Організатори відкритого простору в Чернігові – Спілка “Громадські ініціативи України” та Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Контактна особа – Павло Пущенко

civilukraine@gmail.com

(063) 478-55-62

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини