Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 14:02:29

Прес-конференція "Проведення Чернігівського обласного жіночого форуму та відзначення 25 річчя діяльності ГО "Спілка жінок Чернігівщини"

26.09.2018   15:00Агенцiя

26 вересня о 15:00 в прес-центрі «Чиста політика» відбудеться прес-конференція на тему: «Проведення Чернігівського обласного жіночого форуму та відзначення 25 річчя діяльності ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

Учасники:
Дорожкіна Ірина Василівна - голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини»,
Пекуровська Олена Миколаївна - заступник Голови ГО «Спілка жінок Чернігівщини»,
Юда Лариса Анатоліївна - кандидат педагогічних наук, доцент Національного університету “Чернігівський колегіум” ім. Т .Г. Шевченка, радник з гендерних питань голови ОДА;
Лемеш Ніна Петрівна - директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації

Організатор: Громадська організація «Спілкажінок Чернігівщини».

Місцепроведення: м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка 6а, прес-центр «Чиста політика».

Останні новини Чернігівщини

В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49

У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.

На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23

Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини