Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 13:31:07

Прес-конференція щодо проведення Міжнародної відкритої творчої зустрічі "Седнівські сходини"

22.06.2018   12:30Агенцiя

22 червня о 12.30 в приміщенні редакції ТРК "Свобода.ФМ",  м. Чернігів, вул. Реміснича, 49, відбудеться прес-конференція щодо проведення Міжнародної відкритої творчої зустрічі "Седнівські сходини".

Учасники прес-конференції - співорганізатори «Седнівських сходин» режисер Олег Кошовий та літератор Дмитро Мамчур.

Як повідомляв на своїй сторінці у мережі Facebook Олег Кошовий, Міжнародна відкрита творча зустріч "Седнівські сходини" відбуватиметься 22-24 червня в Будинку творчості "Седнів" Національної спілки художників України та в Чернігові - в редакції ТРК "Свобода.ФМ".

Організатором зустрічі є ГО "Творчо-спортивне об'єднання ШиКо", автором ідеї - Дмитро Мамчур, інформаційним партнером – ТРК «Свобода.ФМ».

Метою заходу є сприяння інтенсифікації творчих процесів на Чернігівщині через налагодження комунікації між мистецькими спільнотами.

Засоби - дискусії, концерти, майстер-класи, лекції.

Теми для обговорення: актуальний досвід образного осмислення дійсності, обґрунтованість потреби в мистецькому самоменеджменті; налагодження комунікації серед творчих спільнот, між творчими спільнотами та органами влади, інвесторами; інші.

Формат зустрічі: відкритий мистецький простір.

У програмі - поезія, образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, авторська пісня. Заплановано два концерти - перший відбудеться в суботу, 23 червня, о 17.30, в залі Будинку творчості "Седнів" Національної спілки художників України, другий концерт - 24 червня, о 16.00 в редакції ТРК "Свобода.ФМ".

До участі у зустрічі запрошено митців з України, Білорусі та Польщі. Серед учасників - Сергій Пантюк (м.Київ, м Кам'янець - Подільський) - літератор, автор 16 поетичних та п'яти прозових книг, видавець, громадський діяч; Олена Задорожна (м.Київ) - літераторка, громадська діячка; Тетяна Шептицька (м.Київ) - поетка, журналістка, науковець, заступник директора Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили", авторка двох книжок; Олекса Бик (м.Київ) - поет, бард, доброволець, автор двох поетичних збірок; Анвар Деркач (м.Чернігів, м.Київ)- поет, журналіст, громадський діяч, правозахисник, автор двох збірок поезії, численних публікацій у ЗМІ; Олексій Биш - Заслужений артист України, актор Чернігівського обласного молодіжного театру; Олег Кошовий - бард, режисер (м. Чернігів); Дмитро Мамчур (м.Київ, м.Чернігів) - літератор, журналіст, автор двох поетичних збірок. Коло причетних до заходу ширшає.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.