Виставка про трагедію у білоруських Куропатах
19 червня з 11:00 у Чернігові в Обласному молодіжному центрі проводитиметься відкриття документально-мистецької виставки «Правда про Куропати. Факти, документи, свідчення».
Сотні тисяч мирних людей були розстріляні у лісовому урочищі Куропати в 30-ті роки XX століття, що неподалік від Мінська (Білорусь). Про цей злочин громадськість дізналась лише в 1988 році.
Правду про цей комуністичний злочин у Білорусі можна дізнатися після ознайомлення з виставкою, створеної завдяки громадської ініціативи «Експертів в оборону Куропат» та інших білоруських громадських організацій.
У заході планують взяти участь співавтор виставки «Правда про Куропати. Факти, документи, свідчення», журналіст Марат Горевой, а також представники українських і білоруських громадських організацій.
ОРГАНІЗАТОРИ: Український інститут національної пам’яті, Чернігівська облдержадміністрація, Чернігівський обласний молодіжний центр, українська громадська організація «Чернігівський осередок мережі «Вільні люди» та білоруська громадська організація «Експерти в обороні Куропат».
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Чернігівський обласний молодіжний центр за адресою: 3, Магістратська вулиця, Чернігів, Чернігівська область, 14000.
ПОЧАТОК ЗАХОДУ: об 10:00 19 червня 2018 року.
ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: (0462) 77-72-19
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.