VII Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва "Вересаєве свято"
16.06.2018р., на території Сокиринського архітектурно - паркового комплексу (Срібнянський р-н Чернігівської обл.) відбудеться VII Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва «Вересаєве свято», який проводиться на честь відомого кобзаря, уродженця Чернігівської землі - Остапа Вересая.
Розпочнеться фестиваль 16 червня п.р. о 12.00 з виконання всіма учасниками заходу твору на слова Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.